Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Genel / Dolgu uygulamasının amacı

Dolgu uygulamasının amacı

Dolgu uygulamasının amacı, yüzümüzde herhangi bir bölgedeki hacim kaybını gidermek ve deformiteleri düzelterek daha genç bir görünümü temin etmektir. Uzman bir hekim tarafından yüz bölgesinde her yere injekte edilebilirler; en belirgin sonuç alınan bölgelerden biri de göz çevremizdir.

Kısa süre önce yapılan bir araştırmada, yüz bölgesinde cerrahi olmaksızın estetik bir değişiklik isteyen hastaların %75i, yaşa bağlı değişiklikleri ilk olarak göz çevrelerinde fark ettiklerini; aynı grubun %80’i de en öncelikli isteklerinin göz çevresi görünümlerinde düzelme olduğunu ifade etmişlerdir. Bu nedenle, göz çevresine yapılacak müdahalelerle bizi olduğumuzdan yaşlı, enerjisiz, mutsuz gösteren deformitelerden kurtulmak önceliklidir.

Bu tip müdahalelerin başında göz altı morluk ve çökmelerine yönelik uyguladığımız dolgu tedavisi gelmektedir. Çoğunlukla genetik yapımızla ilgili olan bu durum, yaşla beraber değişikliklerle de artabilmektedir. Bu bölgenin kendisine özgün anatomik yapısı nedeniyle kullanılacak dolgu tipi ve doktorun tecrübesi çok önemlidir. Bu nedenle ışık dolgusu olarak da tabir edilen malzeme sadece bu bölgeye özel olarak tasarlanmış olması itibariyle, bölge anatomisine hakim bir cerrahın elinde çok iyi sonuçlar verebilmektedir.

Hakkımda evrim

Bunuda Okuyun!

Cilt bakımı hangi aralıklarla yapılmalıdır?

Cilt bakımı cildin ihtiyacına göre ve cilt tipine göre değerlendirilmekte ve uzmanınız tarafından yapılacak uygulamaya ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat