Find the latest bookmaker offers available across all uk gambling sites www.bets.zone Read the reviews and compare sites to quickly discover the perfect account for you.
Home / Genel / ÖZGÜR MİMİKLERDE DEVRIM

ÖZGÜR MİMİKLERDE DEVRIM

Genç görünmek uğruna yüzündeki ifadesini kaybetmek istemeyenlere Dinamik Dolgu Uygulaması…

Teosyal Dinamik Dolgu, patentli üretim tekniği sayesinde yüz hareketlerine bağlı olarak oluşan gerilme veya sıkılaştırma esnasında ortama uyum sağlıyor ve performansını koruyor. Bu da doğal görünümü kaybetmeden mimik çizgilerinin düzeltilmesi konusunda kolaylık sağlıyor.

Gülümseme ve diğer yüz ifadeleri duyguları ve karakteri yansıtır. Özellikle cildin duyarlı elastikiyeti sayesinde yüzümüz sürekli hareket halindedir. Kişisel cazibenizi yaratan ve sizi benzersiz kılan bu ince farklar maalesef zaman geçtikçe derin izler bırakır.

Bugüne kadar, cilt hareket halinde değilken görülen statik kırışıklıklara yönelik uygulanan geleneksel dolgular ile çözüm aranırken, Teosyal Dinamik Dolgu ile doğal mimik hareketleri özgürlüğünü korumakta ve yüzümüz hareket halindeyken bile çizgiler ortaya çıkmamaktadır.

Bu dolgu, boyun çizgileri, alın çizgileri, ağız çevresi, yanaklar, nazolabiyal kıvrımlar, dudak, kaz ayakları gibi cildin en hareketli bölgeleri için çok uygundur. İşlemin tamamı mimik çizgilerinin durumuna göre 10 ila 20 dakika arası süren, kişinin cinsiyetine, yaşına, yaşam koşullarına ve genetik faktörlere bağlı olarak kalıcılık süresi 12 – 18 ay olan Teosyal Dinamik Dolgu’nun tekrar uygulamaları kalıcılık süresini artırmaya yardımcı olmaktadır. Mimikleri hiç değiştirmeden mimik çizgilerinin oluşumunun ve derinleşmesinin engellenmek istendiği 18 yaş ve üstü, görünümüne özen gösteren herkes için uygun bir yöntemdir. Son zamanlarda dünyada yüz mimiklerini, gülümsemesini, duygularını yansıtan kendine has yüz ifadesini kaybetmek istemeyenlerin en çok tercih ettiği Teosyal Dinamik Dolgu ile ilgili merak ettiklerinizi Ata Estetik’e danışabilirsiniz…

Hakkımda evrim

Bunuda Okuyun!

Cilt bakımı hangi aralıklarla yapılmalıdır?

Cilt bakımı cildin ihtiyacına göre ve cilt tipine göre değerlendirilmekte ve uzmanınız tarafından yapılacak uygulamaya ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Open chat